משקפי מולטיפוקל

משקפי מולטיפוקל

מהם היתרונות של משקפי מולטיפוקל?

ישנם רבים בקרב הציבור הרחב החשים רתיעה מסוימת מפני המעבר לשימוש במשקפי מולטיפוקל. החשש נובע בדרך כלל מתקופת ההסתגלות למשקפיים וכן ישנם אנשים רבים שהתנסו בעבר בהרכבת משקפיים עם עדשות ביפוקל (משקפיים בעלי עדשות דו מוקדיות), שלא נהנו מהשימוש, בעיקר בשל המעבר החד ואף הגס בין שני המוקדים בעדשה.

לעומת זאת, אנשים שמשתמשים במשקפי מולטיפוקל מדווחים על כך שהמעבר היווה שדרוג רציני לאיכות החיים שלהם, כשלא אחת מובעת חרטה על כך שהמעבר לא נעשה מוקדם יותר. אם אתם עדיין מתלבטים בנוגע למעבר לעדשות מולטיפוקל, הרשו לנו להזמין אתכם להקדיש כמה דקות מזמנכם כדי לקרוא את המאמר הבא, שבו ריכזנו עבורכם את כל היתרונות הגלומים במשקפיים המיוחדים האלו.

מולטיפוקל צייסמולטיפוקל שמיר

חיסכון ניכר בהוצאות

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של משקפי מולטיפוקל, בא לידי ביטוי בכך שהם מאפשרים למרכיב המשקפיים לעשות שימוש בזוג משקפיים אחד בלבד, במקום בשני זוגות או יותר. כל מרכיב משקפיים מודע לכך שההוצאות הקשורות למשקפיים לעולם לא מסתכמות בעלות הזוג הראשון: במהלך השנים זוגות הולכים לאיבוד, עדשות נוטות להישרט, להישבר ומטבע הדברים במקרים מסוימים יש לבצע שינויים במרשם בהתאם לשינויים בכושר הראייה.

לפיכך, ככל שמספר זוגות המשקפיים גדול יותר, כך ההוצאות השוטפות במהלך השנים גבוהות יותר ולכן משקפי מולטיפוקל מהווים את הבחירה החסכונית ביותר.

חשוב לציין עוד בהקשר ליתרון הכלכלי, כי משקפי מולטיפוקל סובלים מבלאי איטי יותר בהשוואה לכל פתרון אחר. זאת כיוון שהמשתמש לא מחליף בין זוגות המשקפיים שלו באופן בלתי פוסק, אלא מתמקד בזוג אחד בלבד. בדיוק באותו האופן הסיכוי לאובדן המשקפיים, נמוך יותר בצורה משמעותית.

האפשרות הכי פחות מסורבלת

הבלבול בין זוגות המשקפיים השונים התלויים על הצוואר עם שרשרת, סיפק לכותבי הקומדיות אינספור חומר במהלך השנים, אך עבור אלו שבאמת משתמשים בזוג אחד לקריאה ובזוג נוסף לנהיגה, לא מדובר בסיטואציה מצחיקה כלל וכלל. למעשה במקרים מסוימים הבלבול בין שני או שלושת הזוגות, עשוי להיות מסוכן. כאשר בוחרים במשקפי מולטיפוקל שמים קץ להתנהלות המסורבלת בין הזוגות, הגורמת לכל כך הרבה מרכיבי משקפיים תסכול רב על בסיס יומיומי.

התאמה אישית לנוחות המושלמת

עד לא מזמן משקפי המולטיפוקל לא התאימו עבור כל מרכיבי המשקפיים באשר הם, כשלמשל אנשים שנהגו באופן שגרתי לקרוא במסגרת העבודה שלהם עם מבט מופנה כלפי מעלה, לא יכלו להשתמש במשקפיים. החדשות הטובות הן שכיום ניתן להתאים את העדשות באופן אישי לכל משתמש וכך לספק מענה הולם גם למקרים לא שגרתיים.

בשם האסתטיקה

מעבר ליתרונות הפרקטיים הברורים של משקפי מולטיפוקל, לא ניתן להתעלם מהעובדה שהמראה של אותו זוג משקפיים התלוי על הצוואר, מתקשר מבחינה אסוציאטיבית לגיל מבוגר וחוסר מודעות לסגנון. לאור זאת, הבחירה במשקפי מולטיפוקל היא גם הבחירה האסתטית ביותר ללא כל ספק.

תשאירו פרטים


השאירו שם וטלפון ונחזור מיד ⇓

או חייגו 03-5745769

social position

Share this post


Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support